Moto Kurye

Moto Kurye E kurye istanbul içi en yakın mesafe gonderilerinizi 45 dk ile 90 dk arası teslimat yapmaktadır.

Şuanda istanbulun bir çok bölgesinde motorlu kurye elemanlarımız siz değerli müşterilerimizden gelecek olan gönderilerinizi alıp hemen adresine teslimatını yapmak için hazır bulunmaktadırlar.
E kurye tarafından verilen moto kurye hizmetinde İstanbul’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin moto kuryeler ile taşınma işlemidir.
Moto kuryelerimiz günün her saatinde istanbulun her bölgesinde telefon vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda kurye taşımacılığı hizmeti vermektedir.
Abonemiz olan müşteriler ise bu hizmetlerden daha uygun fiyatlara sistemlere sahiptirler.

moto kurye

 

Sizde moto kurye abonesi olarak avantajlardan faydalabilirsiniz. kurye ile çalışarak yoğun olan istanbul trafiğinden kurtulup evrağınızın en kısa sürede gitmesi gereken yere ulaşmasını sağlarız.
Şu an İstanbul’un bütün ilçelerinde moto kurye mevcut olup telefonunuzdan hemen sonra size ulaşarak moto kurye işlerinizi gerçekleştirir.
Bizi arayarak adınıza yapılmasını istediğiniz kurye işlemini merkezimize bildirirdiğinizde; operasyon merkezimiz istemiş olduğunuz adrese en kısa sürede en yakın moto kuryeyi göndererek kurye işleminizi başlatır.
Ayrıca sizin adresinize uğranılmadan istemiş olduğunuz iki ayrı adres arasında da moto kurye taşıma işleminiz gerçekleştirilebilir.
Bu hizmetde moto kurye gönderisi sizin istediğiniz adresten yine sizin istediğiniz başka bir başka adrese teslim eder.
Sizin veya göndermek istediğiniz moto kurye gönderisinin (zarf, konşimento, ordino, teklif, hediye vs.) nerede olduğu hiç önemli değil.
Bizi aramanız yeterli. İstenilen adrese en yakın moto kurye yönlendirilerek gönderinizin alınıp teslim edilme işlemi gerçekleştirilir.
Moto kurye hizmetimizi Farklı bir deyim ile açıklamak gerekirse ;
Motorlu Kurye ile İstanbul’da herhangi bir noktadan başka bir noktaya kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması içindir.
Moto kurye hizmeti ile gönderileriniz İstanbul’un her semtine ekurye güvencesi ile ulaştırılır ve motorlu kuryelerimiz İstanbula yayılmakta ve gelen siparişler doğrultusunda adresinize yönlendirilmektedir.
Moto kurye gönderileriniz mesafesine göre 90 180 dakika aralığında gerçekleşmektedir.
Moto kurye size hız ve zaman kazandırır.e kurye ile çalışmak ayrı bir ayrıcalıktır.
moto kurye hizmetinde teslimat süresi 90 – 180 dakika olmasına rağmen E moto kurye bu süreyi her zaman çok daha kısa tutmayı kendisine ilke edinmiştir.

Daha fazla bilgi için 0212 320 45 01 den bizlere ulaşın.

>>>ABONE OLMAK İÇİN<<<>>>FİYAT ÖĞRENMEK İÇİN<<<>>>TAŞIMA GÜVENLİĞİ<<<>>>İLETİŞİM İÇİN<<<>>>GECE KURYE İÇİN<<<>>>VİP KURYE İÇİN<<<>>>KİRALIK KURYE İÇİN<<< >>>KURYE FİYATLARI<<<TIKLAYINIZ..