Kiralık Kurye

E-Kurye Kiralama Hizmeti

E kurye olarak artık kurye kiralama hizmeti sunmaktayız artık kurye firmalarından kurye çağırıp saatlerce beklemenize gerek kalmayacak kuryenizi kiralayıp istediğiniz anda evrağınızı gönderebilirsiniz.
Bu yöntem sayesinde hem maliyetleriniz düşer hemde sizi ve müşterilerinizi daha iyi tanıyacak kuryeler sayesinde bütün gönderilerinizi daha hızlı yapabilirsiniz.
Kurye gönderileriniz çok fazla ve maliyeti sizi düşündürüyor mu? Kurye kiralayrak maliyetlerinizin çok altına çalışabilirsiniz. Kiralık kurye ile sadece size hizmet eden bir kuryeniz olur. Aylık, 6 aylık, yıllık kurye kiralama hizmetlerimiz mevcuttur.

KİRALIK KURYE ÇALIŞTIRMA KRİTERLERİ MESAİ
1. Haftanın 5 günü sabah 08.30 başlayıp akşam 18.00 sona erer.
2.Günlük 200 km yol 2 köprü 2 otoban geçişi yemek ssk lar e kurye tarafından karşılanır.
3.Haftasonu 1 kurye 08.30 başlayıp akşam 18.00 sona erer Günlük 200 km yol 2 köprü 2 otoban geçişi ücreti olan otoyol ve köprü geçişi kmler faturaya ilave edilir.
4. Günlük 200 km geçen km ler 0,80 kuruş olarak faturaya ilave edilir.
Günlük 2 köprü 2 Otoban geçişi aşılırsa +maaşa ilave ilave edilecektir saat 18.00 den sonra yapılan işler mesai ücreti olarak maaşa ilave edilecektir.
Eğer sizde bir kurye kiralamak istiyorsanız tek yapmanız gereken ekurye sitemizin iletişim bölümünden bizimle iletişime geçip istanbul hangi semtinde olursanız olun moto kurye hizmeti alıp işleriniz daha hızlı daha düzenli şekilde işlemesini sağlayabilirsiniz.

Kiralık Kurye Süreklilik Garantisi!

Kiralık kurye hizmetimizden yararlandığınız takdirde şirketimiz motorlu kurye personelini sadece size hizmet vermesi için tahsis edecek ve tüm maliyetlerini (Maaş, sigorta, yemek, benzin, diğer sosyal haklar.) karşılayacaktır.
İlgili personelin herhangi bir sorun nedeni ile işine gelememesi bir durum söz konusu olduğunda da şirketimiz bir başka motorlu kurye personelini derhal size tahsis edecektir.
Böylece kesintisiz hizmet sunulacaktır. Kiralık kurye hizmeti ile sizde masraflarınızı düşüreceksiniz. Kiralık kurye hizmeti hakkında bigi almak için arayınız bize ulaşınız.Resimde görüldüğü üzere kuryenizi izleyin işlerinizi hızlandırınız.

KİRALIK KURYE

 

Kiralık kurye hizmeti bana göre değil derseniz aşağıdaki hizmetlerimize gözatın!
>>>ABONE OLMAK İÇİN<<<>>>FİYAT ÖĞRENMEK İÇİN<<<>>>TAŞIMA GÜVENLİĞİ<<<>>>İLETİŞİM İÇİN<<<>>>GECE KURYE İÇİN<<<>>>VİP KURYE İÇİN<<< >>>KURYE FİYATLARI<<<TIKLAYINIZ..