Gece Kurye

Gece Kurye Nedir!

Gece kurye mesai saatinden sonra İstanbul”da herhangi bir adresten emtia,pasaport,anahtar,telefon,eczaneden ilaç veya canınızın çektiği bir meyve,tatlı gibi şeyleri başka bir adrese motosikletle ulaştıran hizmet şeklidir.

Gece kurye İstanbul sınırları içerisinde saat 19.00 sonra moto kurye ihtiyacı olanların kurye taleplerini karşılamak için düşünülmüş kurye taşıma servisidir.

Gece moto kuryeyi herkes isteyebilimi?

Evet ihtiyac duyan herkes gece moto kurye isteyebilir ve İstanbul”da istediği bir adresten entia aldırıp gönderilmesi gereken başka bir adrese gönderebilir.

Gece moto kurye neleri taşıyamaz!

Gece kurye motosiklet çantasına sığmayacak boyutlarda veya ağırlıkta olan eşyalar,sıvı yanıcı,patlayıcı ürünler,taşınması yasak mamüller ateşli silahları taşımaz.

Gece Kurye Fiyatları nedir?

Gece kurye fiyatları mesafeye ve taşınan emtia göre değişmektedir ancak yakın mesafe fiyatı 70 tl uzak mesafe 130 tl çok uzak mesafe 250 tl şeklindedir.

Yakın mesafe nerelerdir? Yakın mesafe 1.bölge,Beyoğlu,Beşiktaş,2.bölge,Eminönü,6.bölge,Maslak dır buraları kapsar.

Uzak mesafe nerelerdir? Uzak mesafe aşağıda bulunan harita üzerinde yeşil ve mavi bölgelerdir.

YAKIN VE UZAK BÖLGE HARİTASI YAKIN MESAFE KIRMIZI ALAN DIR UZAK OLAN MAVİ VE YEŞİL ALANLARDIR

Daha fazla bilgi için 0212 320 45 01 den bizlere ulaşın.

>>>ABONE OLMAK İÇİN<<<>>>FİYAT ÖĞRENMEK İÇİN<<<>>>TAŞIMA GÜVENLİĞİ<<<>>>İLETİŞİM İÇİN<<<>>>VİP KURYE İÇİN<<<>>>KİRALIK KURYE İÇİN<<< >>>KURYE FİYATLARI<<<TIKLAYINIZ..