Expres Kurye Servisi

Expres Kurye nedir?

Expres kurye İstanbul”da bir adresten başka bir adrese evrak,paket,anahtar,pasaport,ordino,gibi hızlı gönderilmesi gereken veya alınıp getirilmesi gereken siparişleri güvenli bir şekilde motosikletle  alıp teslim eden kişilerdir.Expres kuryeler tecrübeli ve motosikleti hızlı kuryeler arasından seçilerek gönderilir çünkü kaybedilecek zaman yok müşterimizin siparişi verilen süre dolmadan adresine ulaşmalıdır.

EXPRES KURYE

Expres Kurye Teslimat süreleri ne kadardır?

Expres kurye yakın mesafe 10 kilometre içerisinde olan Şişli,Beşiktaş,Beyoğlu,Maslak,Eminönüne kadardır.

Bu semtler arası gönderilen evrak,paket,numune moto kurye siparişleri alınması ve teslim edilmesi toplam  60 dakikadır.

Expres kurye uzak mesafe 30 kilometre içerisinde olan Üsküdar,Kadıköy,Ümraniye,Bağcılar,Bakırköy,Kartal,Maltepe ilçelerini kapsar.Bu ilçeler arası moto kurye teslimat süresi siparişin alınması ve teslim edilmesi 9o dakikadır.

Expres kurye çok uzak mesafe olan 30 kilometre üzeri olan ilçeler Avcılar,Çekmeköy,Sarıyer,Beylikdüzü,Pendik,Sacaktepe,Dudullu”ya kadardır.Bu bölgeler arası siparişin alınması ve teslim edilmesi 150 dakikadır.

EXPRES-KURYE

Expres Kurye Fiyatı ne kadar?

Expres kurye fiyatı normal kurye fiyatının 2 katıdır.Örnek normal kurye 10 tl ise expres kurye 20 tl dir.

Expres kurye en çok zamanı kısıtlı film,ordino,anahtar,unutulmuş pasaport,gibi siparişler”de çağrılmaktadır.

Benim acelem yok paketim 2-3 saatte gitsin isterseniz önerimiz normal kuryedir!

Bu zamanlar çok uzun daha kısa sürede teslimat gerekiyor derseniz size önerimiz vip kurye dir.Vip kurye expres kuryeden %40 daha hızlıdır!

Bana başka seçenekler lazım derseniz size kiralık kurye servisimizi öneriyoruz kurye daima mesaai saatlerinde sizin emrinizde dir.

Daha fazla bilgi için 0212 320 45 01 den bizlere ulaşın.

>>>ABONE OLMAK İÇİN<<<>>>FİYAT ÖĞRENMEK İÇİN<<<>>>TAŞIMA GÜVENLİĞİ<<<>>>İLETİŞİM İÇİN<<<>>>GECE KURYE İÇİN<<<>>>VİP KURYE İÇİN<<<>>>KİRALIK KURYE İÇİN<<< >>>KURYE FİYATLARI<<<TIKLAYINIZ..